Hakkımızda | ÖZDERSAN - Özcan Deri San. ve Tic. Ltd. Şirketi
Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Hakkımızda

ÖZDERSAN – Özcan Deri 1982 yılında Bolu/Gerede ilçesinde çalışma hayatına başlamıştır. Müşterilerine her zaman en iyisini, 30 yıllık tecrübesiyle  A kalite hizmet sunmak amacı peşinde ilerleyerek devam etmektedir. Gore-tex özelliğine sahip, hava geçirip su geçirmeyen nitelikteki deri ürünleri Türkiye’de Özcan Deri ismi ilk akla gelenlerdendir.

İki tesisle birlikte ayakkabılık ürünler dışında, saraciyelik deri ürünlerine yönelik çalışmalar yapılmış ve ürün gamına dahil edilerek piyasaya sürülmüştür.

Özcan deri  yurtiçi ve yutdışı olmak üzere ihracat’ını en üst seviyede sürdürmektedir. Yıllarının birikimi ve tecrübesiyle buna dahil eden kıymetli personeliyle siz değerli müşterilerine her zaman bir numara hizmet vermeyi ilke edinerek bu yönde çalışmalarına devam etmektedir. Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşşekkür’ü borç biliriz.

Erkek Deri Kemer Hakiki Deri Kemer Erkek Deri Cüzdan Erkek Kahverengi Kemer Erkek Deri Cüzdan Modelleri Erkek Kemer Cüzdan Seti İtalyan Deri Kemer Erkek Spor Deri Kemer Klasik Erkek Kemer